При якому значенні а графік рівняння ах+4у=0 проходить через точку F( -6; -3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

ах+4у=0

F(-6;-3)

-6a+4*(-3)=0

-6a-12=0

-6a=12

a=12÷(-6)

a=-2

Пошаговое объяснение: