У рівнобедрений трикутник вписано коло, яке ділить бічну сторону у відношенні 2:3, починаючи від

вершини, що лежить навпроти основи. Знайдіть найбільшу сторону трикутника, якщо периметр трикутника дорівнює 320 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

Ответ:

6+9=15 сторона трикутника

Пошаговое объяснение:

рішення

відрізки дотичних проведених з однієї точки рівні , тому підстава дорівнює 3х і 3х, сторони 3х і 2х, де х довжина однієї частини

3х+2х + 3х + 2х+3х + 3х=48

16х=48

х=3

звідси з * з=9

2*3=6

6 + 9=15 сторона трикутника