Одне числов1,5раз менше від другого якщо до першого числа додати 3,7 а від другого відняти5,3 то

одержимо однакові результати знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Чечуев Игорь.

Ответ:

18 и 27

Пошаговое объяснение:

примем за х меньшее число, тогда 1,5х будет большее число. Составим уравнение:

х+3,7=1,5х-5,3

3,7+5,3=1,5х-х

0,5х=9

х=9:0,5

х=18

1,5х=18*1,5

1,5х=27