за 7зошитів і 4блокнота заплатили 11грн 10коп. Скіки коштує 1зошит і блокнот якщо якщо блокнот

дорощій на 30коп ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайко Александр.
Відповідь:90копійок; 1грн. 20копійок ,

Покрокове пояснення:Нехай зошит коштує х копійок, тоді блокноту коштує х+30 копійок,
Складемо рівняння:
7х+4(х+30)=1110
7х+4+120=1110
11х=990
х=90(коп.)- коштує 1 зошит
90+30=120(коп.)- 1 грн 20 коп