Альбом,зошит і ручка коштують 11грн. 40к.Ручка коштує 2грн.70к.,що на 90к. більше за зошит.Скільки

коштує альбом?

Ответы на вопрос

Отвечает Пигунов Алексей.
1)2.70+90=3.60коп коштуе зошит.
2)11.70-(2.70+3.60)=11.70-6.30= =5.40 коп. коштуе альбом