Допоможіть даю 40 балів будь ласка Автобус їхав із м. Вінниця до м. Луцьк. За першу годину він

проїхав 1/4 всього шляху, за другу 3/5 - всього шляху, а за третю – останні 60 км. Знайти відстань між м. Луцьк і м. Вінниця

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Роман.

Ответ:

400 км.

Пошаговое объяснение:

последние 60 км: 1 - 1/4 - 3/5 = 20/20 - 5/20 - 12/20 = 20/20 - 17/20 = 3/20

3/20 пути = 60 км.

1/20 пути = 20 км.

Значит весь путь 20/20: 20*20 = 400 км.