З двох туристичних баз, відстань між якими 34 км, вийшли одночасно назустріч один одному пішохід і

лижник. Пішохід ішов зі швидкістю 5 км/год, а лижник - 12 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.

1) 5 + 12 =17 (км/ч) - скорость сближения

2) 34 : 17 =2 (ч ) - время

Ответ : через 2 ч. они встретятся.