Знайдіть число, якщо значення виразу 1,8•2/9+1,8:2/2 становить 40% від нього.


Ответы на вопрос

Отвечает Климский Саша.

Ответ:

постав будь ласка "краща відповідь"

Пошаговое объяснение:

1)1,8•2/9=9/5•2/9=2/5=0,4

2)1,8÷2/9=9/5÷2/9=81/10=8,1

3)0,4+8,1=8,5

40%=0,4

4)8,5÷0,4=21,25