Помогите пожалуйста! Іс двох домівок назустріч одночасно вийшли кролик і заєць і зустрілися через

12хв. З якою V (Швидкістю) йшов їжак якщо V зайця 9м за хв і відстань між будинками 136,8м? Пж помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.
Відповідь:їжак йшов зі швидкістю 2.4м/хв.
Покрокове пояснення:
1. 9*12=108м
2. 136.8-108=28.8м
3. 28.8/12=2.4м/хв