Знайди корінь рівняння 1)7/8x-2,1=0,2-1/12x 2)1/10x -1/2x =1/5x -6

3)3цілих1/3x-5=-1ціла2/3x-5цілих1/7 ОЧЕНЬ СРОЧНО !!! ДАМ 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Марценюк Маша.

Пошаговое объяснение:

7/8х - 2,1 = 0,2 - 1/12х

7/8х + 1/12х = 0,2 + 2,1

21/24х + 2/24х = 2,3

23/24х = 23/10

х = 23/10 : 23/24

х = 23/10 * 24/23

х = 1/5 * 12/1

х = 12/5

х = 2. 2/5 или 2,4

1/10х - 1/2х = 1/5х - 6

1/10х - 1/2х - 1/5х = -6

1/10х - 5/10х - 2/10х = -6

-6/10х = -6

х = -6 : (-6/10)

х = -6 * (-10/6)

х = 60/6

х = 10

3. 1/3х - 5 = -1. 2/3х - 5. 1/7

3. 1/3х + 1. 2/3х = -5. 1/7 + 5

4. 3/3х = -1/7

5х = -1/7

х = -1/7 : 5

х = -1/7 * 1/5

х = -1/35