Катет, що лежить проти куда в 30°, дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Лиза.
1/2 от длины гипотенузы
Отвечает Ефремов Илья.

Ответ:

Половині гіпотенузи

Пошаговое объяснение:

Допустимо, катет - а, гіпотенуза - c

Сінус кута, якій лежить напроти катета, дорівнює a/c

Так як sin30° = 1/2, то виходить такий вираз:

sin30° = 1/2 = a/c

sin30 = \frac{1}{2} = \frac{a}{c}

2a = c

a = c/2

Тоб-то гіпотенуза вдвічі більша за катет або катет дорівнює половині гіпотенузи