За 0,6кг печива і 1,3кг цукерок заплатили 170,53грн. Скільки коштує 1кг цукерок,якщо 1кг печива

коштує 73,4 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Вандышев Макс.

1) 73,4 · 0,6 = 44,04 (грн.) - стоимость 0,6 кг печенья;

2) 170,53 - 44,04 = 126,49 (грн.) - стоимость 1,3 кг конфет;

3) 126,49 : 1,3 = 97,3 (грн.) - цена 1 кг конфет.

Ответ: 97 грн. 30 коп.