3) У першому кошику в 2 рази більше яблук, ніж у другому Після того як із першого кошика переклали

8 яблук до другого, то в обох кошиках яблук стало порівну. Скільки яблук було в кож- ному кошику спочатку? помогите решить​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорович Кирилл.
Відповідь:
Нехай у 2-гому кошику х яблук, то у 1-шому 2х.
х+8=2х-8
х-2х=-8-8
-х=-16
х=16- у 2-гому кошику яблок.
2•16=32-у 1-шому кошику яблок.
Здається правильно.
Покрокове пояснення

Отвечает Топов Матвей.
Відповідь:1 кошику=32 яблука
2кошику=16 яблук
Покрокове пояснення:
2х-8=х+8
2х-х=8+8
х=16-було у другому кошику
16×2=32 - було у першому кошику