Равлик і гусінь вирушили одночасно назустріч одне одно- му. Равлик повзе зі швидкістю 80 см/хв, а

гусінь — зі швид- кістю 8 см/хв. Яка відстань була між ними на момент початку руху, якщо рухалися вони 3 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Синицкая Катерина.

Ответ:

1)80+8=88см/хв

2)88*3=264см

Отвечает Ярмоленко Максим.

Відповідь:

беремо перше швидкість двох осіб в даному це равлик і гусінь = 80+8=88смна хв

щоб знайти відстань потрібно формула  S=V*t (відстань дорівнює швидкість помнодити на час ) з цього виходить що 88 *3 =264см

Покрокове пояснення:формула довжини шлязу зверху