Терміново!!!!!! Розв'язати рівняння 2(2 + x) + (4x - 1) × 3 = 10x - 7


Ответы на вопрос

Отвечает Холопова Лера.

\displaystyle 2(2+x)+(4x-1)*3=10x-7\\4+2x+12x-3=10x-7\\1+14x=10x-7\\14x-10x=-7-1\\4x=-8\\x=-2