Вкажіть d арифметичної прогресії, якщо а1=2, а6=-53​


Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Ответ:

a6 = a1 + 5d =  2 + 5d =  - 53 \\ 5d =  - 53 - 2 \\ 5d =  - 55 \\ d =  \frac{ - 55}{5}   \\ d =  - 11