Знайти середне аріфметичне чисел 3,8і 4,6


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.

Ответ:

(3.8 + 4.6) \div 2 = 8.4 \div 2 = 4.2

Отвечает Заика Ваня.

Ответ:

Середнє арифметичне між числами 3 і 8 = 5 та між 4 і 6 =5

Пошаговое объяснение:

(3+8):2=5

(4+6):2=5