3(4-3х)-2=-10(0,9х-1) РИШИТЬ УРАВНЕНИЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Анастасия.

Ответ:

3(4-3х)-2=-10(0,9х-1)

12-9х - 2 = - 9х-10 | - 2

10-9х = 9х-10 | +10

20 - 9х = 9х | +9х

20 = 18х

х = 20 : 18

х = 10/9 ≈ 1,11

Отвечает Панина Анастасия.

Ответ:

x=10/9

Пошаговое объяснение:

обчисліть:12-9x-2=9x-10

перенесіть доданки:10-9x=9x-10

зведіть подібні доданки

обчисліть: -9x-9x=-10-10

розділіть обидві частини: -18x=-20

рішення: x=10/9