2. На овочевий склад привезли 1000 кг картоплі. У два мага 2/5 зини відправили по 65 кг, а решти

відправили в школи. Скільки кілограмів картоплі відправили в школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Масло Надюша.

Ответ:

65×2=130 кг. в два магазина.

(1000-130)×2/5=348 кг. в школу

Отвечает Мирошниченко Даша.
65•2=130(кг)
(1000-130)•2/5=347(кг)