Знайти суму шестих перших членів геометричної прогресії (bn) :1/54;1/18;1/6;…


Ответы на вопрос

Отвечает Жуковская Алина.

Відповідь:

S6 = 182/27

Покрокове пояснення:

q = b2/b1

q = 3

Sn = b1(qn-1)/q -1

S6 = 1/54(3^6-1)/3-1 = 182/27