5(x-3)=4(x+2) розв'язати та зробити перевірку. Дам 20 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Рябова Александра.

Ответ:

x=223


Пошаговое объяснение:

1)5(x-3)=4(x+2)

2)5x-15=4x+8

3)x=8+15

4)x=23