Чи проходить графік рівняння 2х + 3у = 5 через точки А(-2; 3); В(-3; 5)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Библик Аліна.

Пошаговое объяснение:

Графік рівняння буде проходити через точку А

Якщо підставити числа точки А (-2; 3) в рівняння то все зійдеться

2х + 3у = 5

2 × (-2) + 3 × 3 = -4 + 9 = 5

Точка В нам не підходить, тому що її числа так само підставити в графік рівняння то вийде так:

2х + 3у = 5

2×(-3) + 3×5 = 5

-6+15 = 5

9 = 5 – не є правильно тому що 9 ніяк не може дорівнювати 5 і тому точка В нам не підходить, бо через неї не буде проходити графік рівняння 2х + 3у = 5.

Надіюся допомогла )♡

Отвечает Греков Ярослав.

Пошаговое объяснение:

Подставим координаты точек вместо х и у и проверим, выполняется ли равенство

При А (-2;3): 2*(-2)+3*3=5 -4+9=5

5 = 5 (верно)

График уравнения 2х+3у=5 проходит через точку А (-2;3).

При В (-3;5): 2*(-3) + 3*5= = -6+15=15-6=9

9=5 (неверно)

График уравнения 2х+3у=5 не проходит через точку В (-3;5).