На фермі є гуси і вівці. Всього в них 40 голів и 120 лап. Скільки всього гусей і скільки овець на

фермі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аксёнов Денис.

Пошаговое объяснение:

У гуся = 2 лапы

У овцы = 4 ноги

Гуси = х

Овцы = у

х + у = 40

2х + 4у = 120

х = 40 - у

2х + 4у = 120

1)

2х + 4у = 120

2(40 - у) + 4у = 120

80 - 2у + 4у = 120

-2у + 4у = 120 - 80

2у = 40

у = 40 : 2

у = 20

2)

х = 40 - у

х = 40 - 20

х = 20

Гуси = (х) = 20 штук

Овцы = (у) = 20 штук

Отвечает Аксионов Алексей.
Гусей - 20
Оввец - 20
Объяснение:
120:2=20
40 : 2=20