11 3. Запиши звичайний дріб 11/8 у вигляді десяткового8 A 11,8; Б 1,375; В 1,125; Г інший варіант

відповіді:​

Ответы на вопрос

Отвечает Хома Аполлинария.

1 способ.

11/8 = 1 целая 3/8

3/8 = 375/1000 = 0,375 - доп. множ. 125

1 целая 3/8 = 1 + 0,375 = 1,375

2 способ.

11/8 = 11 : 8 = 1,375

Ответ: Б) 1,375.