Кількість курей,качок і гусей відносяться як 8:5:2. Скільки на фермі курей,якщо всього 1200 голів

птиці

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Виктор.

Нехай, спільним коефіцієнтом буде х =>, то

курей=8х

качок=5х

гусей =2х

записуємо рівння:

8х+5х+2х=1200

15х=1200

х=80.

курей=8х=8×80=640.

відповідь: 640 курей.