Знайди перимитер прямокутника сторони якого дорівнюють 3,2 см і 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лера.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

Знайди перимитер прямокутника сторони якого дорівнюють 3,2 см і 8 см.

Р = 2(а + в);

Р = 2(3,2 + 8) = 2 * 11,2 = 22,4 (см).