У зоопарку дитинчаті слона щодня виділяють 54 кг трави. Шість разів на день воно отримує ще по 18

кг фруктів і стільки ж разів овочів - на 17 кг менше, ніж фруктів. Скільки всього кілограмів трави та овочів от римує щодня слоненя?

Ответы на вопрос

Отвечает Хныкина Виктория.

Відповідь: 145 кг трави та овочів отримує щодня слоненя

Покрокове пояснення:

1) 18*6=  108 (кг)- фруктів на день
2)108-17= 91(кг)- овочів на день
3) 54+91=145(кг)- трави та овочів