У саду росло 120 дерев, з них 40% становили яблуні. Обчисліть, скільки яблунь росло у саду.


Ответы на вопрос

Отвечает Процук Александр.

Ответ:
1 спосіб:

1) 120 : 100 * 40 = 1,2 * 40 = 48 (дерев) - яблунь
Відповідь: 48 древ яблунь росло у саду.

2 спосіб:
1) 120 : 100 = 1,2 (дерев) - 1 відсоток
2) 1,2 * 40 = 48 (дерев) - яблунь
Відповідь: 48 древ яблунь росло у саду.

Пошаговое объяснение:

Ці 2 варіанти правильні але зазвичай використовують перший спосіб.