Розв'яжіть завдання та запишіть відповіді. 8. Розв'язати рівняння: 4,4х + 8,6 – 4,3x = 12,7. 9

Розв'язати задачу: алайт. Мисло Х.​

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Ответ:

41

Пошаговое объяснение:

4,4х+8,6-5,3х=12,7

0,1х+8,6=12,7

0,1х=12,7-8,6

0,1х=4,1

х=41