За перший день турист проїхав на велосипеді 36%всього шляху,що становить 54 км.Знайли довжину

усього маршруту

Ответы на вопрос

Отвечает Бычков Влад.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

36%=0,36

54:0,36=5400÷36=150(км)