За перший день було продано 60% завезеної до магазину тканини, за другий -- 35% остачі, а за третій

-- решту 75 м тканини. Скільки ментів тканини завезли до магазину? ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лакеева Соня.

Відповідь:

100-60=40% залишилось після першого дня продаж

40*0,35=14% продали за другий день

40-14=26% продали за третій день

78:0,26=300 м завезли до магазину

Покрокове пояснення:
тип так