Визначте коефіцієнти квадратного рівняння 5x²+3x-8=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Куксов Ваня.
Д=9+160=169
х1=-3+13/10=1
х2=-3-13/10=-1,6
Ответ: -1,6;1