Задано 24 числа. Серед них число 7 повторюється 12 разів, число 6 – дев’ять разів, число 13 –

шість разів. Знайдіть середнє арифметичне заданих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздов Владик.

Ответ:

μ — 71

Пошаговое объяснение:

7 × 12 = 84

6 × 9 = 51

13 × 6 = 78

78 + 51 + 84 = 231

231 ÷ 3 = 71 (среднее арифметическое — μ)