За першу годину туристи пройшли 7 км, за другу 8 км, а за третю й четверту разом — 13 км. Яка

середня швидкість руху туристів?

Ответы на вопрос

Отвечает Школин Артём.

Ответ:

7 км/год

Пошаговое объяснение:

Дано:             Розвязання:

V1=7 км/год           Vсер=(V1+V2+V3+V4)÷4=(7+8+13)÷4=28÷4=7 км/год

V2=8 км/год

V3+V4=13 км

Vсер-?

Отвечает Гулей Алина.
Відповідь:
7км/
Покрокове пояснення: