Керамічну плитку розміром 20 × 20 см продають у коробках. У кожній коробці міститься 1,6 м2 плитки.


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Анна.

Пошаговое объяснение:

20 см = 0,2 м

1) 0,2 * 0,2 = 0,04 (м²) - площадь 1 плитки

2) 1,6 : 0,04 = 40 (штук) - плиток в 1 коробке

Ответ: 40 штук

Отвечает Labadze Rusa.

Ответ:

N1=40; N2= 250

Пошаговое объяснение:

20*20 см

0,2 м* 0,2 м= 0,04 м.кв - площа

1) N1=1,6 (м.кв)/0,04 = 40

2) N2= 10 (м.кв)/0,04 = 250