7.Туристи за три днi пройшли 100 км. Першого дня вони рухалися 3 год зi швидкістю 12км/год, другого

дня - 4 год зі швидкістю 11км/год, а третього дня були в дорозi 2год. З якою швидкістю рухалися туристи третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Санек.

Ответ:

10 км/ч скорость в 3й день

Пошаговое объяснение:

1) 3*12=36 км прошли в 1й день

2) 4*11=44 км прошли во 2й день

3) 36+44=80 км прошли за два дня

4) 100-80=20 км прошли в 3й день

5) 20:2=10 км/ч скорость в 3й день