3) Спростити вираз і знайти його значення:б) 6,8р-6,7р, якщор=19;в) 4,8t-3,4t+2,6t-1,8,якщо t=0,9.


Ответы на вопрос

Отвечает Леухина Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

б) 6.8p-6.7p = 0.1p

Підставимо замість р 19 і буде 0.1*19=1.9

в)4,8t-3,4t+2,6t-1,8= 4t - 1.8

Підставимо замість t 0.9 і буде 4*0.9-1.8=1.8