У тата було 720 грн.На запчастини він витратив 1/6 частину всіх грошей,а на бензин- 320грн.Скільки

грошей залишилося у тата?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артем.
Ответ: 280грн

Пошаговое объяснение:
720÷6=120 (это 1/6)
720грн-120грн=600грн
600грн-320грн=280грн остаток.
Отвечает Панковец Даниил.
Ответ:280

Пошаговое объяснение: якщо тата було 720 грн а він на запчастини потратив 1\6 то потрібно 720:6=120 (грн)–тато потратив на запчастини;
2)320+120=440(грн)–всього потратив тато;
3)720-440=280(грн)–залишилося грошей у тата;
В-дь:у тата залишилося 280 гривень.