Урок триває 45 хвилин.3/5 уроку учні виконували самостійну роботу.Скільки часу тривала

самостійнаробота только понятно пжпжпжп

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Данил.

Ответ:

27 минут

Пошаговое объяснение:

45 * 3/5 = 9 * 3/1 = 27/1 = 27 (минут) - была самостоятельная

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

27 хвилин

Пошаговое объяснение:

3/5 * 45 = 27 (хв.) тривала самостійна робота