У магазин завезли 165 кг кавунів і динь, причому динь було в 4 разів менше, ніж

кавунів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Троян Юлия.

Ответ:

Нехай динь буде х, тоді кавунів буде 4 х

х+4х=165

5х=165

х=165÷5

х=33 (кількість динь)

33×4=132 (кількість кавунів)

Відповідь: завезли 33 дині та 132 кавуна.