Якщо одна діагональ ромба дорівнює 2.5см, а інша 0.04 м, то площа ромба буде дорівнювати


Ответы на вопрос

Отвечает Пустынникова Екатерина.

S=1/2d1d2

S=2,5*4:2=5

Відповідь: S=5 см2