Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,5. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,6 більше

другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Аня.
Розв’язання:

1) 2,6:2=1,3
2) 8,5-1,3=7,2 - меньше число
3) 8,5+1,3=9,8 - більше число

Відповідь: 7,2 та 9,8
Отвечает Васянович Денис.

Ответ:

Удачи

Пошаговое объяснение:

Одне число=х

второе число=х+2,6

\frac{x+x+2.6}{2}=8.5

2x+2.6=17

2x=14.4

x= 7.2 - первое число

7,2+2,6=9,8 -второе число