Об’єм кулі дорівнює см3 . Знайдіть поверхню кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Станіславський Ярослав.

Розвязок.

Обєм кулі дорівнює 4\3*pi*R^3=36*pi

Тому радіус дорівнює R=корінь кубічний(36*pi*3\(4*pi))=3 cм

Діаметр кулі дорівнює двом радіусам

Діаметр =3*2=6 см

Відповідь: 6 см