5. Запиши вираз та знайди його значення. Вiд добутку чисел 898 i 48 відняти частку чисел 14760 і

72.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дашевский Максим.

Ответ:

42899

Пошаговое объяснение:

* - умножение, : - деление

(898*48)-(14760:72)=43104-205=42899