Периметр трикутника 11, 2м. довжина першої сторони – 2, 8м, а другої - на 3,1м більше першої.

Чому дорівнює довжина третьої сторони трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябченко Саша.

Відповідь:

P=11,2м

a=2,8м

b=2,8+3,1=5,9м

c=?

Покрокове пояснення:

с=11,2-2,8-3,1=2,5м