Патрик і Галина зібрали разом 12,4 кг суниць .Скільки суниць зібрав Петрик ,якщо Галина зібрала на

2кгбільше?

Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Анастасия.

Відповідь:

5,2 кг

Покрокове пояснення:

Нехай Петрик зібрав х кг суниць, тоді Галина зібрала х + 2 кг. Складемо рівняння за умовою задачі:

x + x + 2 = 12,4

2x = 10,4

x = 10,4 : 2

x = 5,2 (кг) - зібрав Петрик

Отвечает Вальтєр Иоанн.

Ответ:

Удачи

Пошаговое объяснение:

х кг суниці зібрав петрик

х + 2 кг. суниці зібрала Галинка

x + x + 2 = 12,4

2x = 12,4-2

2х=10,4

х=10,4:2

x = 5,2 кг - зібрав Петрик

5,2+2=7,2 кг - зібрала Галинка