Циліндр має висоту 25 см та діаметр 10 см. Визначити його об'єм у см ³ та м ³


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Аян.

Ответ:

375π см³ ;     0,000375π м³

Пошаговое объяснение:

Sосн=πd²/4=100π/4=25π см²

V=Sосн*h=15π * 25 = 375π см³

1 м³=1 000 000 см³

375π : 1 000 000 = 0,000375π м³