Твірна конуса 26 см, а радіус основи – 24 см. Знайти площу осьового перерізу конуса. (роспишите

пожалуста)

Ответы на вопрос

Отвечает Кадимов Алихан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Осьовим перерізом конуса є рівнобедрений ΔABС.  АС є діаметром  конуса і дорівнює : d= 2R = 2 * 24 = 48 см. Маємо прямокутний трикутник AOВ (∠AOВ = 90°), у  якому  АВ = 26см, AO = 24 см. Згідно т. Піфагора знайдемо ВO яка є  висотою конуса:

ВО = h = √26² - 24² =√676 - 576 = √100 = 10 см

Площа ΔABС  осьового перерізу конуса:

S = 1/2 * AC * BO = 1/2 * 48 * 10 = 240 см²