19 Тіло рухається по прямій так, що відстань S (в метрах) від нього до даної точки М цієї прямої

змінюється по закону S (t) =2t - 3t+4 (t -час руху в секундах). Знайти швидкість (м/с) в момент t = 2c A) 14 B) 21 Б) 24 Г) 17​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Андрей.

Ответ:

В) 21 м/c

Пошаговое объяснение:

Тіло рухається по прямій так, що відстань S (в метрах) від нього до даної точки М цієї прямої змінюється по закону S (t) =2t³ - 3t+4 (t -час руху в секундах). Знайти швидкість (м/с) в момент t = 2c

Скорость есть первая производная пути по времени

S'(t)=6t^2-3

V(2)=S'(2)=6*2^2-3=24-3=21