Теплохiд Пройшов 108,48 км за течією річки і 131,85 км -проти течії рiчки. Скільки часу теплохід

був у дорозі, якщо його власна швидкість дорівнює 31,6 км год, а швидкість течії 2,3 км год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.

Ответ:

7.7 годин

Пошаговое объяснение:

                      S                                v                                        t

За              108.48км            31.6+2.3(км/год)                          ?

Проти        131.85км             31.6-2.3(км/год)                          ?

Знайти треба: t(за)+t(проти).

Для цього просто поділимо шлях(S) на швикдкість(v) та складемо отримане:

t(за)=\frac{108.48}{33.9}=3.2(год)

t(проти)=\frac{131.85}{29.3}=4.5(год)

t(загальне)=3.2+4.5=7.7(год)

Відповідь: 7.7 годин

Отвечает Кочерова Мария.

Ответ:

7,7 год

Пошаговое объяснение:

1) 31,6 + 2,3 = 33,9 (км/год) - за течією

2)108,48 : 33,9 = 3,2 (год)

3) 31,6 - 2,3 = 29,3 (км/год) - проти течії

4) 131,85 : 29,3 = 4,5 ( год)

5)3,2 + 4,5 = 7,7 (год)